نقش سی دی ها در آموزش(جشن 1سال رهایی مسافر علی)
شنبه 16 آذر 1398 ساعت 10:21 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
آموزش‌ها که در قالب سی‌دی‌ها در اختیار ما قرار می‌گیرند نقش اساسی در جهان‌بینی فردی که برای درمان به کنگره می‌آیند دارد چه مسافر باشد و چه همسفر؛

جلسه هفتم از دور چهل و پنجم از سری کارگاهای آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی بوشهر
استاد: مسافر اصغر  نگهبان: مسافر حمید دبیر: مسافر چنگیز
پنجشنبه مورخه 98/09/14. ساعت 17:00
دستور جلسه: "نقش سی دی ها و نوشتن آنها در آموزش"


خلاصه سخنان استاد:
به مسافرانی که در هفته قبل به رهایی رسیدند و نیز به آقای حجت پورتقی که مجوز تشکیل لژیون ویلیام وایت را دریافت کرده‌اند تبریک می‌گویم همچنین جشن 1سال رهایی آقای علی که یکی از خدمتگزاران تأثیرگذار در شعبه هستند را به خودشان و همسفرانشان تبریک می‌گویم.


آموزش‌ها که در قالب سی‌دی‌ها در اختیار ما قرار می‌گیرند نقش اساسی در جهان‌بینی فردی که برای درمان به کنگره می‌آیند دارد چه مسافر باشد و چه همسفر؛ ما دو نوع آموزش داریم یکی آموزش عمومی که شامل مطالعه کتاب مثلاً درزمینهٔ خانواده است یک نوع آموزش دیگر به نام آموزش قدم‌به‌قدم یا آکادمیک یا دانشگاهی که به صورت تخصصی در حوزه خانواده مطالبی را به صورت پیوسته ارائه می‌دهد.

روشی که آموزش‌ها در کنگره ارائه می‌شوند یک روش همه جانبه آکادمیک است و با کاری که در کنگره انجام می‌شود سنخیت دارد و می‌بینیم که کتاب 60 درجه زیر صفر تجربه خود آقای مهندس از ترک‌های ناموفق و در ادامه رسیدن به درمان و ارائه روش DST است.

یکی از ویژگی‌های دیگر آموزش در کنگره قابل اجرا بودن این آموزش‌هاست و ویژگی مهم دیگر این است که افرادی که این آموزش‌ها را دراختیار اعضا قرار می‌دهند خودشان این مشکل را قبلاً تجربه کرده و با اجرای آموزش‌ها به صلح و آرامش رسیده‌اند و این باعث تأثیرگذاری این آموزش‌ها بر شخصی است که برای درمان به کنگره مراجعه می‌کند می شود.

امروز جشن یک سال رهایی آقای علی است ایشان ابتدا در لژیون بنده حضور داشتند در دوره سازگاری مشکل کمر درد برایشان پیش آمد که با حمایت همسفر ایشان توانستند در درمان بمانند و با اینکه در بیمارستان در یک دوره بستری شدند باز دارو توسط همفرشان تهیه و در اختیار ایشان قرار می‌ گرفت و از پروسه درمان فاصله نگرفتند و مسافرانی که در دوره سازگاری هستند باید به این نکته توجه کنند که در این دوره تا زمانی که بدن به داروی جدید سازگار شود ممکن است سردرد، یبوست، کمردرد و موارد دیگری رخ بدهد ولی نباید روی آن حساس شد و بدانند که این مرحله سپری می‌گردد.

مسافر علی فرمان‌بردار خوبی بودند و یکی از عوامل موفقیت در درمان ایشان وجود همسفرانشان بود که هم توانستند به درمان برسند و سفر دوم خودشان را طی کنند در حوزه کمک مالی به کنگره هم خودشان و هم خانواده ایشان هیچ وقت دستشان نلرزیده و همواره در این زمینه خدمت کرده‌اند و دلیل آن این است که برایشان مسجل شده بود که کنگره یک کار نشد را برایش شد کرده است.


جشن 1سال رهایی مسافر علی

مشارکت مسافر علی:


من خیلی راه‌ها برای جدایی از مواد را رفته بودم ولی هیچ راهی مانند کنگره مشکل من را حل نکرد راهی که بتوان مواد را کنار گذاشت و هم حالم خوب باشد و باید بدانیم تنها در دنیا آموزش‌های کنگره و روش DST است که قادر است انسان‌های درگیر مواد را از این تاریکی نجات بدهد من در برهه‌ای از زمان با خود می‌گفتم که بعد از درمان در سفر اول دیگر به کنگره نخواهم آمد ولی رشته‌ای بر گردن من افتاده که نمی‌توانم از کنگره فاصله بگیرم و این رشته مهر و محبت و عشق است از آقای علامی و آقای دیسی که راهنمای من بودند و از سایر دوستان با تمام وجود قدردانی و تشکر می‌کنم.

آرزوی مسافر علی:


خدا را شکر می‌کنم که امروز در چنین جایی قرار دارم و این برای من باورکردنی نبود و آرزوی من این است که همه کسانی که در ایران و در بوشهر مصرف‌کننده هستند راه کنگره را پیدا کرده و به درمان قطعی برسند.

 مشارکت کمک راهنما همسفر نصرت:


این روزها روزهایی فراموش نشدنی هستند و این جشن‌ها برای ما پیام دارند و انسان‌های دانا این پیام‌ها را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند و چیزی که ما را به کنگره وصل می‌کند پیوند محبت است به آقای کشتکار و همسفر عذرا تبریک می‌گویم ایشان حرف‌شنوی داشته و روی  سی‌دی‌ها به خوبی کار می‌کردند و تلاششان نتیجه داد.

مشارکت همسفر عذرا:


خدا را شکر که درمان اعتیاد توسط آقای مهندس ارائه گردید چون ما در خواب هم نمی‌دیدیم که بتوانیم به درمان برسیم و در همه شهرها به دنبال راهی برای رسیدن به درمان بودیم ولی نتیجه‌ای نمی‌گرفتیم. از جناب مهندس دژاکام و آقای علامی و آقای دیسی و کمک راهنمای خودم خانم نصرت تشکر و قدردانی می‌کنم باید بدانیم سفر دوم برای رسیدن به درمان الزامی است.

مشارکت کمک راهنما همسفر بتول:


من هم 1سال رهایی مسافر علی را به همه اعضای کنگره 60 تبریک می‌گویم و تبریک ویژه دارم بابت 22 سال رهایی بنیان کنگره جناب مهندس دژاکام؛ اگر امروز آرامش داریم  بابت زحمات و خدمت هایی است که جناب مهندس و سایر خدمتگزاران انجام داده‌اند خانم حدیث فرمانبردار خیلی خوبی بودند و وظایف خود را به‌خوبی انجام می‌دادند و ان شاالله در ادامه در کنگره بمانند و خدمتگزار باشند.

مشارکت همسفر حدیث:


تشکر می‌کنم از آقای مهندس و از راهنماهای مسافرم آقای علامی و آقای دیسی و راهنمای خودم خانم بتول و ما این آرامشی  را که در زندگی امروز داریم همگی را مدیون کنگره هستیم امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای کنگره باشم.با تشکر از مرزبان کشیک: مسافر وحید
 لژیون خدمتگزار (لژیون سوم)
تصویربردار: مسافر مسیب

نگارش، ویراستار و ثبت مسافر مهدی
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی بوشهر ،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرنادرازبوشهر چهارشنبه 20 آذر 1398 08:54 ب.ظ
تبریک به استادادنم/علامی ودیسی وعلی عزیزبرادرم وهمسفران ارجمندش.
وحید یکشنبه 17 آذر 1398 05:16 ق.ظ
تبریک به علی عزیز و خانواده محترمشان، خدا قوت به استاد، دبیر و نگهبان جلسه.
.
.
خدا قوت به مهدی و مسبب عزیز...
مسافر پوریا پاسخ داد:
سپاس از آقا وحید عزیز...
مسافرمحمدجهانقلی لژیون هفتم شنبه 16 آذر 1398 03:14 ب.ظ
خداقوت خدمت استاد دیسی عزیز همچنین تبریک مجدد به اقا علی و همسفران محترمشان.تبریک به استاد علامی بزرگوار.تشکر از پوریاعزیز وتیم فعال وبلاگ
مسافر پوریا پاسخ داد:
درود و خدا قوت به شما
دیسی اصغراز بوشهر شنبه 16 آذر 1398 02:29 ب.ظ
باسلام وعرض ادب وتبریک مجدد حضور آقای علی وخانواده محترم ایشان وکمک راهنمای گرامی وی جناب آقای علامی عرض مینمایم.باتشکر
مهدی رستمی شنبه 16 آذر 1398 12:19 ب.ظ
تبریک به علی آقا و همسفران محترمشان و به راهنمای همسفران ایشان و تبریک به آقای علامی و آقای دیسی
پوریا لژیون ششم شنبه 16 آذر 1398 11:07 ق.ظ
تبریک به استاد علامی عزیز همچنین استاد دیسی عزیز ، علی آقا و همسفرانشان و کمک راهنمایان محترم همسفرانشان

خدا قوت آقا مهدی و مسیب
مسافر مهدی پاسخ داد:
سپاس از شما پوریای عزیز
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic